Titles you rated
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0