Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
Two Weeks NoticeRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
ChampRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0