Series
Ratings
44
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0
Dr. ChampRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 0.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0