Movies
Ratings
264
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0