Titles you rated
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
One Perfect DayRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 2.0