Movies
Ratings
168
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Naked KitchenRated ★ 2.0