Movies
Ratings
97
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Gangster HighRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0