Movies
Ratings
748
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5