Titles you rated
- Magical Girl Raising ProjectRated ★ 4.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Convenience Store Boy FriendsRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Classroom of the EliteRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 4.0
My First Girlfriend is a GalRated ★ 3.0
NEW GAME!!Rated ★ 4.5
Love and LiesRated ★ 4.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 4.0
Grimoire of ZeroRated ★ 4.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 5.0
GAMERS!Rated ★ 4.0
Hand ShakersRated ★ 2.5- Black BulletRated ★ 3.5