Titles you rated
- Bambino!Rated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0