Titles you rated
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.0
Soul SurferRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5