Titles you rated
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
AresRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
Skam Season 3Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0