Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0