Movies
Ratings
90
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0