Titles you rated
The Heroic TrioRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
The DoorRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 3.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5