Movies
Ratings
47
Coach CarterRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0