Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
DumboRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0