Movies
Ratings
263
TwilightRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0