Movies
Ratings
313
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0