Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
pace makerRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0