Movies
Ratings
106
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0