Titles you rated
Louder Than BombsRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
This Is EnglandRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0