Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0