Movies
Ratings
155
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- Extreme FestivalRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0