Series
Ratings
25
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5