Titles you rated
Hard CandyRated ★ 3.0
The HappeningsRated ★ 3.0
A Bold FamilyRated ★ 3.0
Come To MeRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Mr. Nice GuyRated ★ 3.5
Sixty Million Dollar ManRated ★ 2.0- The AggressivesRated ★ 3.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.0- Legend of the Evil LakeRated ★ 2.5
John RabeRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Born To SingRated ★ 3.0
Miss ConspiratorRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 4.0