Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0