Titles you rated
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.0- The CureRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.0