Titles you rated
The Karate KidRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 1.0
QuickRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5