Movies
Ratings
179
GambitRated ★ 4.0
The Railway ManRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
UnforgettableRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0