Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0