Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Pieces of HerRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0