Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0