Movies
Ratings
56
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 00: A Wakening of the TrailblazerRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0