Movies
Ratings
14
3 IdiotsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
BIGBANG MADERated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
The WarlordsRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 5.0
2046Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.0