Movies
Ratings
40
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Rock of AgesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0