Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0