Movies
Ratings
256
The SuspectRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0