Series
Ratings
99
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Let's Walk TogetherRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
Begin Again Season 3Rated ★ 4.5