Titles you rated
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Werckmeister HarmoniesRated ★ 5.0
Night and FogRated ★ 4.5
Into Great SilenceRated ★ 4.0
The Soul of a ManRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
BlackfishRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Triumph of the WillRated ★ 5.0
JealousyRated ★ 3.0
Be Kind RewindRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
Stanley Kubrick: A Life in PicturesRated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 2.5
Hot FuzzRated ★ 2.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.0
Rabbit HoleRated ★ 3.0