Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pi's StoryRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
TangledRated ★ 5.0
BuntRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0