Movies
Ratings
517
Daylight's EndRated ★ 0.5
Dune DrifterRated ★ 1.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5