Titles you rated
MarathonRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0