Series
Ratings
51
Chief KimRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.0
Lost in AustenRated ★ 4.0
DuelRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0