Titles you rated
Full HouseRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0