Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0