Series
Ratings
117
WestworldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5- 스피드왕 번개Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
EntourageRated ★ 1.0- Splendid DaysRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 4.5
Produce 48Rated ★ 2.5