Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
CountdownRated ★ 4.0
MasterRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0