Series
Ratings
154
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The EternautRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 3.0
Young JusticeRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0