Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Cats & DogsRated ★ 3.0- The SpyRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 5.0
BeanRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0